Leasing

Firma FES Technologia oferuje swoje usługi również w oparciu o finansowanie leasingowe. To rozwiązanie jest szczególnie atrakcyjne dla Wspólnot Mieszkaniowych i Zarządców Nieruchomości, jako że wszelkie inwestycje mogą oni wówczas rozłożyć na raty po to, aby nie obciążać niepotrzebnie budżetu wspólnoty.

Proponujemy możliwość rozłożenia płatności na 12 miesięcy (stopa procentowa 5%) lub 24 miesiące (stopa procentowa 10%).  Oferta ta jest szczególnie atrakcyjna w przypadku chęci wykonania modernizacji oświetlenia, monitoringu wizyjnego czy kontroli dostępu. Klient może wówczas cieszyć się pożądaną przez niego modernizacją bez ponoszenia jednorazowego kosztu inwestycji. Wygodne rozłożenie płatności w indywidualnie określonym horyzoncie czasowym pozwoli na elastyczne zarządzanie środkami finansowymi.

W razie pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

Leasing

Informacje

Czym zajmuje się FES TECHNOLOGIA?

Firma FES Technologia oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu instalacji niskoprądowych. Charakteryzuje nas kompleksowe i profesjonalne podejście do Klienta, a proponowane przez nas systemy są zawsze „skrojone na miarę”. Nasza wyspecjalizowana kadra techniczna posiada duże doświadczenie w doborze oraz instalacji systemów – zarówno na terenie Polski, jak i zagranicą.

Zobacz więcej »

Kariera

Aktualne oferty pracy w naszej firmie:

  • Handlowiec
  • Współpraca
  • Monter/instalator
  • Pracownik biurowo-administracyjny
Zobacz oferty pracy

Szybki kontakt

Dziękujemy, wiadomość została wysłana.