O nas

Firma FES Technologia powstała w 2010 roku na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie szeroko rozumianych systemów niskoprądowych. Nasza wysoko wyspecjalizowana kadra techniczna posiada doświadczenie w doborze oraz instalacji systemów bezpieczeństwa na terenie Polski oraz Państw Unii Europejskiej.

Wielokrotnie uczestniczyliśmy w audytach bezpieczeństwa dla wiodących na rynku firm z branży farmaceutycznej, produkcyjnej, spożywczej, odzieżowej oraz wielu innych. Wielkim zaszczytem dla nas jest możliwość współpracy z renomowanymi instytucjami, które od wielu lat zajmują się ochroną PPOŻ oraz systemami zabezpieczeń. Posiadamy także doświadczenie w realizacji systemów monitoringu miejskiego i systemów mobilnego monitoringu w środkach transportu publicznego. Zaprojektowane i wykonane przez nas systemy bezpieczeństwa chronią życie i mienie setek ludzi: zarówno w zakładach pracy, jak i w miejscach publicznych na terenie całego kraju.

O nas

Od wielu lat realizujemy również projekty dotyczące instalacji w prestiżowych obiektach handlowych na najbardziej reprezentacyjnych ulicach miast Europy Środkowej i Wschodniej. Zajmujemy się aroma marketingiem, indywidualnie projektowanym nagłośnieniem muzycznym oraz instalacją nowoczesnych systemów Digital Signage. Nasze działania charakteryzuje kompleksowe i profesjonalne podejście do potrzeb Klienta. Już od pierwszego spotkania dbamy, aby cały proces doboru oraz uruchomienia zamówionych przez Klienta systemów przebiegał zgodnie z jego najwyższymi oczekiwaniami. Począwszy od konsultacji poprzez projekt i wdrożenie, a także serwis zapewniamy najwyższą jakość obsługi. Dzięki bogatemu doświadczeniu możemy projektować oraz instalować oferowane przez nas systemy w dowolnych obiektach: budynkach mieszkalnych, centrach handlowych, halach przemysłowych czy też budynkach użyteczności publicznej.

O nas

Informacje

Czym zajmuje się FES TECHNOLOGIA?

Firma FES Technologia oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu instalacji niskoprądowych. Charakteryzuje nas kompleksowe i profesjonalne podejście do Klienta, a proponowane przez nas systemy są zawsze „skrojone na miarę”. Nasza wyspecjalizowana kadra techniczna posiada duże doświadczenie w doborze oraz instalacji systemów – zarówno na terenie Polski, jak i zagranicą.

Zobacz więcej »

Kariera

Aktualne oferty pracy w naszej firmie:

  • Handlowiec
  • Współpraca
  • Monter/instalator
  • Pracownik biurowo-administracyjny
Zobacz oferty pracy

Szybki kontakt

Dziękujemy, wiadomość została wysłana.