Dołącz do nas

Dołącz do dynamicznie rozwijającej się firmy!

Firma FES Technologia zaprasza do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym.
Jeśli ważny jest dla Ciebie rozwój zawodowy, posiadasz wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie, oraz chcesz pracować w stabilnej i renomowanej firmie – prześlij nam swoje CV na:

rekrutacja@festechnologia.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Kariera

Aktualne oferty pracy:

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI i WSPARCIA SERWISU

Jeśli poszukujesz ciekawej pracy w dynamicznym młodym zespole, oczekujesz rozwoju zawodowego oraz planujesz związać się z firmą na dłużej, to czekamy właśnie na Ciebie.
Obecnie w związku z rozbudową zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: SPECJALISTA DS. ADMINISTRACJI i WSPARCIA SERWISU

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B oraz zainteresowanie branżą technologii zaawansowanych.

WYMAGANIA:

OFERUJEMY:

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać ONLINE na adres rekrutacja@festechnologia.pl

Wysłanie maila oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Konsorcjum FES Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 37 lok. 2.43, zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, nie wysyłać wiadomości.

SERWISANT / INSTALATOR

 Instalacja i konfiguracja Systemów Niskoprądowych m.in. Sygnalizacji Włamania i Napadu, Systemów Kontroli Dostępu i Systemów Telewizji Przemysłowej (SSWiN, SKD i CCTV), AUDIO / VIDEO, modernizacje oświetlenia.

WYMAGANIA:

MILE WIDZIANE:

OFERUJEMY:

Informacje

Czym zajmuje się FES TECHNOLOGIA?

Firma FES Technologia oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu instalacji niskoprądowych. Charakteryzuje nas kompleksowe i profesjonalne podejście do Klienta, a proponowane przez nas systemy są zawsze „skrojone na miarę”. Nasza wyspecjalizowana kadra techniczna posiada duże doświadczenie w doborze oraz instalacji systemów – zarówno na terenie Polski, jak i zagranicą.

Zobacz więcej »

Kariera

Aktualne oferty pracy w naszej firmie:

  • Handlowiec
  • Współpraca
  • Monter/instalator
  • Pracownik biurowo-administracyjny
Zobacz oferty pracy

Szybki kontakt

Dziękujemy, wiadomość została wysłana.